Вітання Предстоятеля митрополиту Феодосійському і Керченському Платону з 80-річчям з дня народження

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Сердечно вітаю Вас зі знаменним ювілеєм — 80-річчям з дня Вашого народження.

Смиренно підкоряючись волі Всемилостивого Бога, Ви ще в юні роки ступили на вузький, але благодатний шлях служіння Йому. Усвідомлюючи всю відповідальність пастирського послуху, Ви неустанно прагнули бути Богові достойним, працівником бездоганним, який вірно подає слово істини (2 Тим. 2:15). Споглядаючи Ваші труди і ревність у вірі, Пастиреначальник Господь наш Іісус Христос возложив на Ваші рамена тягар єпископства, аби явити Вас у нелегкі часи церковного відродження світлом світу та сіллю землі (див.: Мф. 5:13–14).

У цей знаменний день дозвольте висловити Вашій Святині слова щирої подяки за понесені труди на ниві християнського виховання, морального зростання та духовної втіхи багатьох людей, що шукають спасіння. Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, доброго здоров’я, душевного миру та всесильної допомоги від Спасителя Нашого у подальшому Архіпастирському служінні на благо Святої Матері Церкви.

Многая і благая Вам літа!

 

З любовю у Христі

 

+ОНУФРІЙ, 

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

17 листопада 2020 року

The post Вітання Предстоятеля митрополиту Феодосійському і Керченському Платону з 80-річчям з дня народження appeared first on Феодосийская епархия.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *